ODZYSKIWANIE DANYCH

Odzyskiwanie danych

Jak wygląda proces odzyskiwania danych?

Wykonujemy ekspertyzę
Nasi pracownicy dobierają odpowiednią metodę do odzysku danych oraz wyceniają usługę.

Zaakceptuj koszty

Przystępujemy do odzysku danych TYLKO po Twojej akceptacji kosztów, na tym etapie możesz zrezygnować z dowolnego powodu.

Odzyskujemy Twoje dane.

Odzyskane dane przekazujemy na wybranym nośniku i dostarczamy kurierem.

Ciesz się swoimi danymi

Będzie nam miło jeśli za zrealizowanym zleceniu podzielisz się z innymi swoją opinią.

Odzyskiwanie danych

ODZYSKIWANIE DANYCH TO NASZA SPECJALNOŚĆ

FORTIS Recovery oferuje odzyskiwanie danych ze wszystkich typów nośników oraz we wszystkich przypadkach ich utraty.

Dysk HDD

Dysk twardy

Dysk SSD

Serwery

Macierze RAID

Smartfony

Dysk zewnętrzny

Karty SD

Pendrive'y

Utraciłeś dane? 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

605 882 883    lub    665 883 822

Nasi specjaliści wstępnie ocenią czy jesteśmy w stanie odzyskać dla Ciebie dane, odpowiadając na wszystkie Twoje pytania, oraz zaproponują najwygodniejszą formę dostarczenia nośnika do naszej firmy. Jeżeli zależy Ci na czasie możesz wypełnić formularz zgłoszenia online.

W obecnych czasach na codzień wytwarzane są miliony terabajtów danych elektronicznych - zarówno przez użytkowników prywatnych, jak i przez różnego rodzaju firmy i instytucje. Dane te są przechowywane na nośnikach cyfrowych, takich jak dyski twarde, pamięci przenośne USB, telefony, tablety, karty pamięci, płyty CD/DVD. Dodatkowo część przedsiębiorców posiada starsze rodzaje nośników, jak choćby dyskietki, klisze, slajdy, czy też mikrofilmy, na których nadal są zapisane dane. 
Nośniki te ze względu na swoją budowę są urządzeniami awaryjnymi,  a w efekcie ich usterek użytkownicy tracą dostęp do swoich danych. Czasami utrata danych następuje także w skutek naszego nieumyślnego działania. W takich sytuacjach jedynym ratunkiem dla danych pozostaje skorzystanie z usługi, jaką jest odzyskiwanie danych. 

W FORTIS Recovery zajmujemy się takimi rzeczami jak: odzyskiwanie danych z dysku twardego, odzyskiwanie danych z dysku SSD, odzyskiwanie danych z telefonu czy innych urządzeń mobilnych, jak np. tablet, oprócz tego odzyskiwanie danych z różnego rodzaju pamięci flash: pendrive, karta SD, karta microSD, dyktafon, wideorejestrator, płyta CD/DVD. Specjalizujemy się także w odzyskiwaniu danych z bardziej zaawansowanych technologicznie nośników takich jak serwery, macierze RAID.

Nasz zespół tworzą doskonale przeszkoleni specjaliści posiadający wieloletnie doświadczenie oraz nieustannie podnoszącyh swoje kwalifikacje na licznych szkoleniach, pracujący na najnowszym sprzęcie. To właśnie dzięki temu mogą odzyskać dane nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach.
Gwarantujemy całkowitą poufność danych.

Zostań Partnerem FORTIS Recovery

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów, profesjonalnego laboratorium oraz innowacyjnych, pionierskich rozwiązań w zakresie odzyskiwania danych. Nasz program partnerski jest bezkosztowy, oparty na obopólnych korzyściach i dający możliwość poszerzenia portfolio oferowanych usług.

Zostaw maila – wyślemy do Ciebie niezobowiązującą propozycję współpracy.

© 2020 by FORTIS Recovery

Social

Kontakt

+48 605 882 883

+48 665 883 822
biuro@fortisrecovery.pl