KASOWANIE DANYCH

Projekt bez tytułu (10).png

Trwałe kasowanie danych to zwykła konieczność w dzisiejszych czasach. Jeśli z komputera korzysta kilka osób lub użytkownik postanawia go sprzedać, należy zadbać, aby zawarte w nim poufne dane pozostały niedostępne dla innych. Oferta kasowania danych skierowana jest przede wszystkim do tych, którzy cenią sobie poufność lub są zobligowani do ochrony danych.

Zwykłe usunięcie danego pliku i opróżnienie kosza nie gwarantuje, że plik zniknął na zawsze.

Specjalizujemy się w odzyskiwaniu danych, dzięki czemu Nasi pracownicy posiadają specjalistyczną wiedzę i narzędzia do trwałego kasowania danych. 

Wystawiamy certyfikat potwierdzający profesjonalne wykonanie usługi kasowania danych oraz utylizacji nośnika.

Metoda sprzętowa

Oferta ta związana jest z uszkodzeniem dysku w taki sposób, że zarówno odzyskanie informacji, jak i dalsze z niego korzystanie, okazują się niemożliwe. Wynika to z faktu, że poddany procesowi nośnik traci właściwości pozwalające na jego zapis oraz odczytywanie. Jest to metoda najskuteczniejsza, ponieważ usuwa zawartość zarówno z nośników sprawnych, jak i uszkodzonych w taki sposób, że nie jest możliwy dostęp do informacji z poziomu urządzenia (komputera, laptopa itd.).

Metoda programowa

Oferujemy trwałe usuwanie plików z dysku, a następnie poddanie go procesowi nadpisywania w standardzie wyznaczonym przez Klienta. Dzięki takiemu zabiegowi odzyskanie plików staje się niemożliwe, natomiast korzystanie, czy też sprzedaż, bądź utylizacja nośnika, staje się bezpieczna. Opcja ta możliwa jest tylko w przypadku, gdy nośnik jest w pełni sprawny, gdyż gwarantuje to trwałe kasowanie danych z całej jego powierzchni.

Utylizacja nośnika

Oferujemy profesjonalną utylizację nośnika. Na Twoje życzenie odbieramy wszystkie płyty, dyski, karty pamięci, telefony, które nie spełniają już wymogów przedsiębiorstwa lub zwyczajnie wyczerpały się eksploatacyjnie i należy je zutylizować.

ZADZWOŃ

📞605 882 883

Jesteś zainteresowany trwałym kasowaniem danych?

Wyślij pytanie na maila: 📧 biuro@fortisrecovery.pl 

opisz rodzaj i ilość nośników, z jakich chcesz usunąć dane. Nasi specjaliści przygotują dla Ciebie wycenę. Gwarantujemy szybką odpowiedź!

Zostań Partnerem FORTIS Recovery

Skorzystaj z doświadczenia naszych ekspertów, profesjonalnego laboratorium oraz innowacyjnych, pionierskich rozwiązań w zakresie odzyskiwania danych. Nasz program partnerski jest bezkosztowy, oparty na obopólnych korzyściach i dający możliwość poszerzenia portfolio oferowanych usług.

Zostaw maila – wyślemy do Ciebie niezobowiązującą propozycję współpracy.

© 2020 by FORTIS Recovery

Social

Kontakt

+48 605 882 883

+48 665 883 822
biuro@fortisrecovery.pl